Telefon: 888 524 400 | 732 524 400

E-mail: perfect.beauty@interia.pl

ZABIEG NAPRAWCZY IBX SYSTEM

To pierwszy tego rodzaju produkt na świecie pochodzenia Amerykańskiego. Chroniona patentem formuła opracowana została tak, aby chronić paznokcie OD ŚRODKA!

Zastosowanie niezwykłych preparatów pozwala wzmocnić paznokcie. W przeciwieństwie do innych produktów, preparat przenika do wnętrza płytki paznokcia i zapewnia mu ochronę od wewnątrz. Może być stosowany w salonie, jako zabieg dodatkowy przed każdą stylizacją – chroni wówczas płytkę paznokcia. Dzięki temu nasze paznokcie po zdjęciu stylizacji będą mocne i będą zdrowo rosły.

IBX System – bezpieczny i z naturalnymi składnikami

Produkt jest całkowicie bezpieczny, pozbawiony szkodliwych składników konserwujących czy formaldehydów. Bazą są naturalne oleje z avokado i jojoby oraz monomery.

IBX System to preparat naprawczy, dlatego też efektami jego stosowania można cieszyć się przez długi czas.

System IBX składa się z dwóch preparatów:

Pierwszy z nich IBX ma za zadanie wzmocnić i odbudować paznokcie. Po jego zastosowaniu rosną one mocniejsze, nie kruszą się i nie rozdwajają. Są dłuższe, gładsze, mają naturalny kolor i zdrowy połysk.

Drugi preparat o nazwie IBX Repair to doskonała baza pod stylizację hybrydowe, żelowe czy akrylowe. Redukuje on białe plamki, które często naturalnie występują na powierzchni paznokci. Środek chroni także przed ponownymi uszkodzeniami.

Wskazania:

  • są zniszczone od długotrwałego noszenia stylizacji żelowej / tipsów,
  • są słabe i cienkie jak papier,
  • rozdwajają się i łuszczą,
  • mają białe plamki,
  • mają bruzdy,
  • mają jakiekolwiek uszkodzenia,
  • są ciągle krótkie i nie możesz ich zapuścić, bo są kruche i ciągle się łamią.

Pielęgnacja:

Dodatkowo polecamy kremy do dłoni i stóp marki PODOPHARM do domowej pielęgancji, która jest niezwykle ważna, aby utrzymać skórę w dobrej kondycji. Dodatkowo marka posiada także specjalistyczne kremy oraz maści przeznaczone do walki z onycholizą, grzybicą oraz innymi defektami paznokci. Dodatkowo produkty te przyśpieszają regeneracje skóry i gojene ran. Jest to Polska marka polecana dla diabetyków i kobiet w ciąży!

Cena:

40 zł

Przy wykonywaniu zabiegu dbamy o najwyższy poziom sterylności oraz zachowujemy zasady dezynfekcji. Używamy jednorazowych narzędzi, natomiast narzędzia wielorazowego użytku są sterylizowane w autoklawie. Klient może czuć się u nas bezpiecznie.

2020 © Wszystkie prawa zastrzeżone. Perfect Beauty Nails&Lashes Justyna Wawrzeń

Projektowanie stron: Innovated.pl