Telefon: 888 524 400 | 732 524 400

E-mail: perfect.beauty@interia.pl

"Piękna kobieta to raj dla oczu ..." William Shakespeare

O NAS

PERFECT BEAUTY NAILS&LASHES Połączenie szczypty elegancji, luksusu i zapomnienia. Salon kosmetyczny został stworzony przez panią Justynę Wawrzeń z pasji i zamiłowania oraz z myślą o najbardziej wymagających klientkach. Miła i sympatyczna obsługa oraz nienaganny styl i urok salonu tworzą aurę relaksu i wytchnienia. Szeroka gama oferowanych zabiegów kosmetycznych, skomponowana jest w taki sposób, aby nie tylko wyeksponować ukryte piękno klientek, ale także zaoferować im dozę odpoczynku, regeneracji i zapomnienia.

PROFESJONALIZM

Profesjonalna i certyfikowana kadra czuwa oraz służy swoją wiedzą oferując zabiegi spersonalizowane pod każdą klientkę. Doradztwo oraz ich pomoc zaspokoi największą ciekawość. Po wykonaniu każdego zabiegu klientki otrzymują odpowiednie wskazówki jak dalej postępować z pielęgnacją danej części ciała.

PERFECT BEAUTY NAILS&LASHES nie tylko oferuje zabiegi medycyny estetycznej, ale także zabiegi na ciało, oczyszczenie, stylizację brwi, rzęs oraz paznokci.

Za pośrednictwem PERFECT BEAUTY NAILS&LASHES można od razu zakupić kosmetyki specjalnie dedykowane i dobierane pod cerę każdej klientki. Dzięki temu pomoc kosmetyczek przy wyborze odpowiedniego specyfiku oraz szerokie spektrum jego działania gwarantuje 100% satysfakcji.

BEZPIECZEŃTWO

Sprzęt oraz wyposażenie salonu są nowe oraz najwyższej klasy. Stosowne do zabiegów kosmetyki są przebadane dermatologicznie, przez co nie wywołują niepożądane skutki. Miejsca w salonie do wykonywania zabiegów są od siebie stosownie oddalone, tak aby zapewnić klientce komfort i intymność.

Przede wszystkim w salonie PERFECT BEAUTY NAILS&LASHES za priorytet stawiane jest dobro i zdrowie klientek. Dlatego też wszystkie przyrządy oraz narzędzia są jednorazowego użytku lub poddawane sterylizacji w autoklaw Enibo po wykonaniu każdej usługi. Zapewnia, to bezpieczeństwo i eliminuje zagrożenie zakażeniem różnego rodzaju chorobami.

Zabiegi w salonie PERFECT BEAUTY NAILS&LASHES wykonywane są przez profesjonalną oraz certyfikowaną kadrę, która ciągle uczestniczy w szkoleniach poszerzających kompetencje oraz wiedzę.

LOKALIZACJA

Salon kosmetyczny PERFECT BEAUTY NAILS&LASHES położony jest w malowniczym regionie podkrakowskich Proszowic, a dokładnie w Gnatowicach 25.

Z daleka od miasta i jego zgiełku w zacisznej oraz zielonej okolicy wyczuwalny jest sielankowy klimat, który koi i wspomaga wykonywane zabiegi.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

2020 © Wszystkie prawa zastrzeżone. Perfect Beauty Nails&Lashes Justyna Wawrzeń
Projektowanie stron: Innovated.pl