Telefon: 888 524 400 | 732 524 400

E-mail: perfect.beauty@interia.pl

NITKOWANIE WĄSIKA

Jest to metoda depilacji, którą wykonuje się przy użyciu zwykłej nici bawełnianej. Ten rodzaj depilacji jest już praktykowany od bardzo dawna w Chinach, Indiach i we wszystkich krajach arabskich. Dawniej kobiety nawzajem depilowały sobie brwi za pomocą nitki bawełnianej. Ta umiejętność, dzięki przekazywaniu jej z pokolenia na pokolenie miała szansę dotrwać do dziś. W dzisiejszych czasach coraz częściej można z niej skorzystać w dobrych salonach kosmetycznych w całej Europie Zachodniej, a także w Ameryce.

Dla kogo?

Metoda ta polecana jest w sposób szczególny do usuwania wszystkich niechcianych włosków z okolic twarzy ( np. brwi, wąsik ). Taki zabieg jest zdecydowanie mniej bolesny od tradycyjnego wyrywania owłosienia pęsetą. Poza tym jest dużo bardziej precyzyjny, co pozwala na pozbycie się dokładnie tych włosków, których chcemy.

Na czym polega?

Nitkowanie jako metoda depilacji to mówiąc w skrócie usuwanie niechcianych włosków przy pomocy dobrze skręconych nici bawełnianych, które są rolowane w pobliżu włosków, których chcemy się pozbyć. Wszystkie włoski przy pomocy tej metody wyrywane są z cebulkami. Zastosowanie takiej techniki wymaga od osoby ją przeprowadzającej bardzo dużego doświadczenia i wprawy. Trzeba bowiem trzymać jedną część nici w ręce, drugą zaś w zębach. Pośrodku nić jest trzymana przez kosmetyczkę prawą dłonią, tak aby mogła nią swobodnie manewrować. Przy odpowiednim zastosowaniu tej metody można bardzo skutecznie wydepilować na przykład policzki, tak zwany wąsik, brwi, czy okolice szyi i naszej skroni.

Cena:

50 zł

Przy wykonywaniu zabiegu dbamy o najwyższy poziom sterylności oraz zachowujemy zasady dezynfekcji. Używamy jednorazowych narzędzi, natomiast narzędzia wielorazowego użytku są sterylizowane w autoklawie. Klient może czuć się u nas bezpiecznie.

2020 © Wszystkie prawa zastrzeżone. Perfect Beauty Nails&Lashes Justyna Wawrzeń

Projektowanie stron: Innovated.pl