Telefon: 888 524 400 | 732 524 400

E-mail: perfect.beauty@interia.pl

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to rozwiązanie dla każdej z Pań, które cenią sobie wytrzymałość i wygląd. Manicure hybrydowy jest trwały przez co najmniej 14 dni. Nie ściera się i nie zdziera. Można go wykonać tuż przed uroczystą kolacja lub spotkaniem biznesowym bez obawy o to, że zostanie on przypadkowo uszkodzony.

Nałożony na paznokcie lakier hybrydowy szybko wysycha dzięki zastosowaniu promieniowania UV generowanego przez bezpieczną dla zdrowia lampę. Wyschnięty lakier tworzy na paznokciach gładką powierzchnię bez skaz.

Nasze doświadczone specjalistki do manicure hybrydowego wykorzystują najlepsze lakiery znanych marek: Semilac, Modena Nails, Neo Nail i wiele innych. Do wyboru jest aż 500 kolorów i odcieni.

Dodatkowo polecamy kremy do dłoni i stóp marki PODOPHARM do domowej pielęgancji, która jest niezwykle ważna, aby utrzymać skórę w dobrej kondycji. Dodatkowo marka posiada także specjalistyczne kremy oraz maści przeznaczone do walki z onycholizą, grzybicą oraz innymi defektami paznokci. Dodatkowo produkty te przyśpieszają regeneracje skóry i gojene ran. Jest to Polska marka polecana dla diabetyków i kobiet w ciąży!

O zabiegu:

  • Dbamy o perfekcyjne i trwałe wykonanie – lakier jest rozprowadzony idealnie po całej płytce paznokciowej i nie ma przerw między skórką, a lakierem!
  • Preferujemy elegancję i klasę, dlatego nie wykonujemy tispów
  • Narzędzia są sterylizowane we własnym autoklawie. Używamy tylko materiałów jednorazowych.
  • Oferujemy wykonanie niezwykłych i trwałych stylizacji paznokci. Manicure wykonywany jest u nas w warunkach sterylnych. Każda z Pań otrzymuje swój indywidualny zestaw pilników, które dostępne są tylko dla niej.
  • W trosce o bezpieczeństwo Klientów, wykwalifikowany personel pracuje jedynie na sprawdzonych produktach renomowanych firm z całego świata. W naszych kosmetykach nie znajdziesz szkodliwych substancji w tym formaldehydu.
  • W naszej ofercie Panie znajdą usługę pielęgnacji zarówno dłoni jak i stóp. Doświadczony personel wykona stylizację paznokci klasyczną lub francuską, korzystając z lakierów hybrydowych, żelowych czy akrylożelowych.

Manicure hybrydowy premium:

Jest to hybryda z nadbudową, która dodatkowo utwardza naszego paznokcia, przez co stylizacja jest trwalsza i lepiej się trzyma.

Nadbudowę wykonujemy Bazą Ultra Strong, która doskonale wzmacnia paznokcie.

Trwałość stylizacji od 14-20dni

Przy wykonywaniu zabiegu dbamy o najwyższy poziom sterylności oraz zachowujemy zasady dezynfekcji. Używamy jednorazowych narzędzi, natomiast narzędzia wielorazowego użytku są sterylizowane w autoklawie. Klient może czuć się u nas  bezpiecznie.

Cena:

Manicure hybrydowy 70 zł

Manicure hybrydowy premium 85 zł

Przy wykonywaniu zabiegu dbamy o najwyższy poziom sterylności oraz zachowujemy zasady dezynfekcji. Używamy jednorazowych narzędzi, natomiast narzędzia wielorazowego użytku są sterylizowane w autoklawie. Klient może czuć się u nas bezpiecznie.

2020 © Wszystkie prawa zastrzeżone. Perfect Beauty Nails&Lashes Justyna Wawrzeń

Projektowanie stron: Innovated.pl